Search:
Advertisment
Results
Table
Yellow/Red Cards
Top Scorers
 

2012-2013 Season

Sat, 18th August 2012
Ashington 2-1 Billingham Synthonia  
Bedlington Terriers 6-2 Durham City  
Billingham Town 1-2 Whitley Bay  
Bishop Auckland 1-3 Darlington 1883  
Celtic Nation 1-0 South Shields  
Dunston UTS 1-3 Shildon  
Hebburn Town 1-3 Guisborough Town  
Marske United 1-0 Newton Aycliffe  
Norton and Stockton Ancients 1-2 Penrith  
Spennymoor Town 3-0 Team Northumbria  
Sunderland Ryhope Community Association 2-2 Consett  
West Auckland Town 3-2 Newcastle Benfield  
Mon, 20th August 2012
Team Northumbria 2-0 Dunston UTS  
Tue, 21st August 2012
Consett 2-0 Celtic Nation  
Darlington 1883 3-0 Marske United  
Durham City 1-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Penrith 0-2 Bishop Auckland  
South Shields 3-2 Norton and Stockton Ancients  
Whitley Bay 1-3 Ashington  
Wed, 22nd August 2012
Billingham Synthonia 1-3 Bedlington Terriers  
Guisborough Town 0-6 Spennymoor Town  
Newton Aycliffe 1-4 Hebburn Town  
Shildon 2-0 Newcastle Benfield  
West Auckland Town 4-1 Billingham Town  
Sat, 25th August 2012
Billingham Synthonia 3-4 Newcastle Benfield  
Consett 0-3 Darlington 1883  
Team Northumbria 3-0 Newton Aycliffe  
Mon, 27th August 2012
Bedlington Terriers 4-0 Ashington  
Billingham Synthonia 2-2 Norton and Stockton Ancients  
Durham City 3-2 Consett  
Newton Aycliffe 1-5 Bishop Auckland  
Penrith 5-1 Celtic Nation  
Team Northumbria 0-2 Hebburn Town  
Tue, 28th August 2012
West Auckland Town 3-2 Dunston UTS  
Fri, 31st August 2012
Darlington 1883 4-0 Dunston UTS  
Team Northumbria 2-4 Newcastle Benfield  
Sat, 1st September 2012
Ashington 3-3 West Auckland Town  
Durham City 1-2 Billingham Synthonia  
Norton and Stockton Ancients 2-2 Shildon  
South Shields 0-1 Bishop Auckland  
Spennymoor Town 2-0 Newton Aycliffe  
Whitley Bay 1-0 Bedlington Terriers  
Tue, 4th September 2012
Durham City 5-2 Newton Aycliffe  
Hebburn Town 1-1 Newcastle Benfield  
West Auckland Town 2-0 Consett  
Whitley Bay 1-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Wed, 5th September 2012
Bedlington Terriers 0-0 Norton and Stockton Ancients  
Billingham Synthonia 1-3 Celtic Nation  
Bishop Auckland 2-1 Ashington  
Guisborough Town 4-1 Darlington 1883  
Shildon 11-0 South Shields  
Spennymoor Town 2-0 Dunston UTS  
Sat, 8th September 2012
Billingham Synthonia 2-1 Whitley Bay  
Darlington 1883 5-0 Consett  
Guisborough Town 1-0 Newcastle Benfield  
Newton Aycliffe 1-0 Marske United  
Penrith 1-2 Hebburn Town  
Sunderland Ryhope Community Association 3-4 Norton and Stockton Ancients  
Team Northumbria 3-0 Billingham Town  
Tue, 11th September 2012
Ashington 2-2 Marske United  
Billingham Town 2-5 Hebburn Town  
Consett 1-1 Shildon  
Penrith 0-1 Guisborough Town  
South Shields 1-3 Team Northumbria  
Sunderland Ryhope Community Association 1-2 West Auckland Town  
Wed, 12th September 2012
Bedlington Terriers 1-3 Bishop Auckland  
Darlington 1883 1-0 Newton Aycliffe  
Newcastle Benfield 0-2 Spennymoor Town  
Sat, 15th September 2012
Ashington 6-2 Durham City  
Darlington 1883 3-2 Billingham Town  
Dunston UTS 2-1 Whitley Bay  
Marske United 1-3 Sunderland Ryhope Community Association  
Newcastle Benfield 0-2 Billingham Synthonia  
Spennymoor Town 2-0 West Auckland Town  
Wed, 19th September 2012
Bedlington Terriers 4-2 West Auckland Town  
Marske United 3-1 Billingham Town  
Sat, 22nd September 2012
Ashington 2-0 Team Northumbria  
Bedlington Terriers 6-0 Billingham Synthonia  
Billingham Town 4-2 Guisborough Town  
Celtic Nation 1-0 Norton and Stockton Ancients  
Dunston UTS 0-3 Darlington 1883  
Hebburn Town 0-4 South Shields  
Marske United 1-2 Consett  
Newcastle Benfield 1-0 Newton Aycliffe  
Sunderland Ryhope Community Association 2-0 Penrith  
Whitley Bay 2-2 Durham City  
Wed, 26th September 2012
Billingham Synthonia 3-2 Bishop Auckland  
Darlington 1883 3-1 Durham City  
Shildon 2-3 Sunderland Ryhope Community Association  
Spennymoor Town 3-0 Billingham Town  
Sat, 29th September 2012
Bedlington Terriers 5-1 Team Northumbria  
Billingham Synthonia 1-1 Shildon  
Consett 2-3 Hebburn Town  
Darlington 1883 5-2 Newcastle Benfield  
Durham City 1-2 Norton and Stockton Ancients  
Guisborough Town 1-0 Ashington  
Newton Aycliffe 0-8 Billingham Town  
Penrith 2-2 Dunston UTS  
South Shields 0-4 Spennymoor Town  
Sunderland Ryhope Community Association 3-2 Marske United  
Whitley Bay 2-2 West Auckland Town  
Tue, 2nd October 2012
Ashington 1-2 Spennymoor Town  
Billingham Town 2-5 Dunston UTS  
Celtic Nation 2-3 Shildon  
Hebburn Town 2-3 Bedlington Terriers  
Penrith 1-4 Darlington 1883  
South Shields 3-3 Newton Aycliffe  
Sunderland Ryhope Community Association 2-3 Team Northumbria  
Wed, 3rd October 2012
Bishop Auckland 1-4 Whitley Bay  
Marske United 0-3 Billingham Synthonia  
Newcastle Benfield 1-0 Durham City  
Sat, 6th October 2012
Ashington 3-1 Newton Aycliffe  
Billingham Town 1-7 Darlington 1883  
Bishop Auckland 4-0 Norton and Stockton Ancients  
Dunston UTS 4-0 South Shields  
Guisborough Town 1-2 Bedlington Terriers  
Hebburn Town 3-3 Sunderland Ryhope Community Association  
Marske United 2-1 Celtic Nation  
Newcastle Benfield 2-3 Penrith  
Shildon 0-2 Whitley Bay  
Spennymoor Town 3-1 Consett  
Team Northumbria 2-2 Billingham Synthonia  
West Auckland Town 3-3 Durham City  
Tue, 9th October 2012
Dunston UTS 2-2 Ashington  
Durham City 4-4 Penrith  
West Auckland Town 5-1 Bishop Auckland  
Whitley Bay 4-0 Marske United  
Wed, 10th October 2012
Bedlington Terriers 0-6 Spennymoor Town  
Billingham Synthonia 1-1 Hebburn Town  
Darlington 1883 2-1 South Shields  
Guisborough Town 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Newton Aycliffe 0-2 Consett  
Shildon 2-0 Norton and Stockton Ancients  
Sat, 13th October 2012
Celtic Nation 3-0 Hebburn Town  
Darlington 1883 6-1 Ashington  
Marske United 0-2 Dunston UTS  
Newcastle Benfield 2-1 Billingham Town  
West Auckland Town 2-4 Billingham Synthonia  
Whitley Bay 6-0 Team Northumbria  
Tue, 16th October 2012
Ashington 2-2 Penrith  
Dunston UTS 3-1 Durham City  
Wed, 17th October 2012
Billingham Synthonia 0-2 Guisborough Town  
Bishop Auckland 1-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Marske United 4-0 Team Northumbria  
Sat, 20th October 2012
Billingham Town 2-1 South Shields  
Darlington 1883 3-1 Bedlington Terriers  
Dunston UTS 0-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Guisborough Town 1-3 Whitley Bay  
Hebburn Town 3-3 Norton and Stockton Ancients  
Marske United 1-3 Bishop Auckland  
Newcastle Benfield 0-1 Consett  
Newton Aycliffe 1-1 Billingham Synthonia  
Shildon 3-1 Durham City  
Spennymoor Town 1-1 Celtic Nation  
Team Northumbria 0-1 West Auckland Town  
Tue, 23rd October 2012
Ashington 3-0 Newcastle Benfield  
Billingham Town 2-2 Durham City  
Celtic Nation 3-2 Guisborough Town  
Dunston UTS 2-1 Bedlington Terriers  
Hebburn Town 4-1 Whitley Bay  
Sunderland Ryhope Community Association 2-2 Newton Aycliffe  
Wed, 24th October 2012
Spennymoor Town 4-2 Billingham Synthonia  
Sat, 27th October 2012
Bedlington Terriers 3-1 Penrith  
Billingham Synthonia 1-4 Darlington 1883  
Bishop Auckland 0-1 Hebburn Town  
Consett 3-2 Billingham Town  
Durham City 0-1 Marske United  
Norton and Stockton Ancients 0-6 Spennymoor Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-3 Newcastle Benfield  
West Auckland Town 2-0 Guisborough Town  
Whitley Bay 3-1 Newton Aycliffe  
Wed, 31st October 2012
Bedlington Terriers 4-0 Newcastle Benfield  
Sat, 3rd November 2012
Ashington 0-0 Consett  
Billingham Town 1-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Darlington 1883 3-1 Whitley Bay  
Dunston UTS 3-0 Norton and Stockton Ancients  
Guisborough Town 0-3 Shildon  
Hebburn Town 4-3 Marske United  
Newcastle Benfield 1-1 Team Northumbria  
Newton Aycliffe 2-1 West Auckland Town  
South Shields 1-3 Bedlington Terriers  
Spennymoor Town 4-0 Bishop Auckland  
Mon, 5th November 2012
Team Northumbria 0-0 Consett  
Tue, 6th November 2012
Billingham Town 4-4 Bedlington Terriers  
South Shields 1-6 Whitley Bay  
Sunderland Ryhope Community Association 1-1 Spennymoor Town  
Wed, 7th November 2012
Newcastle Benfield 0-4 Celtic Nation  
Newton Aycliffe 0-1 Dunston UTS  
Norton and Stockton Ancients 0-7 West Auckland Town  
Shildon 0-2 Ashington  
Sat, 10th November 2012
Billingham Synthonia 4-1 South Shields  
Bishop Auckland 0-0 Dunston UTS  
Celtic Nation 3-1 Billingham Town  
Consett 1-0 Bedlington Terriers  
Durham City 4-2 Hebburn Town  
Marske United 2-3 Spennymoor Town  
Norton and Stockton Ancients 3-1 Newcastle Benfield  
Shildon 2-1 Newton Aycliffe  
Sunderland Ryhope Community Association 0-6 Ashington  
Team Northumbria 1-1 Guisborough Town  
West Auckland Town 2-1 Darlington 1883  
Whitley Bay 8-3 Penrith  
Wed, 14th November 2012
Norton and Stockton Ancients 0-5 Newton Aycliffe  
Sat, 17th November 2012
Billingham Town 3-0 Norton and Stockton Ancients  
Bishop Auckland 3-2 Marske United  
Celtic Nation 1-2 Darlington 1883  
Guisborough Town 3-0 Durham City  
Newton Aycliffe 5-1 Team Northumbria  
South Shields 5-1 Penrith  
Tue, 20th November 2012
Consett 1-0 Guisborough Town  
Durham City 6-1 South Shields  
Spennymoor Town 2-0 Norton and Stockton Ancients  
West Auckland Town 4-1 Hebburn Town  
Wed, 21st November 2012
Darlington 1883 4-1 Billingham Synthonia  
Shildon 2-3 Marske United  
Sat, 24th November 2012
Bedlington Terriers 2-4 Celtic Nation  
Bishop Auckland 6-2 Billingham Town  
Consett 0-1 Whitley Bay  
Durham City 2-3 Spennymoor Town  
Guisborough Town 5-1 Newton Aycliffe  
Hebburn Town 0-3 Dunston UTS  
Marske United 2-1 Newcastle Benfield  
Shildon 4-1 Penrith  
Team Northumbria 2-0 Darlington 1883  
West Auckland Town 6-0 South Shields  
Tue, 27th November 2012
Durham City 0-2 Bishop Auckland  
Sat, 1st December 2012
Ashington 0-1 Bishop Auckland  
Newcastle Benfield 1-3 Hebburn Town  
South Shields 0-2 Shildon  
Mon, 3rd December 2012
Team Northumbria 3-1 Bishop Auckland  
Sat, 8th December 2012
Durham City 6-3 Celtic Nation  
Guisborough Town 0-3 Penrith  
Hebburn Town 4-3 Billingham Town  
Newcastle Benfield 2-1 Marske United  
Newton Aycliffe 2-1 Darlington 1883  
Team Northumbria 2-0 South Shields  
Tue, 11th December 2012
Dunston UTS 2-0 Newcastle Benfield  
South Shields 0-4 Marske United  
Sunderland Ryhope Community Association 0-1 Bedlington Terriers  
Sat, 15th December 2012
Ashington 1-1 Hebburn Town  
Celtic Nation 1-3 West Auckland Town  
Durham City 0-4 Darlington 1883  
Marske United 3-1 Bedlington Terriers  
Newcastle Benfield 1-2 Dunston UTS  
Norton and Stockton Ancients 1-3 Whitley Bay  
Penrith 1-3 Newton Aycliffe  
Sunderland Ryhope Community Association 1-5 Bishop Auckland  
Tue, 18th December 2012
Billingham Town 0-0 Shildon  
Consett 4-2 Bishop Auckland  
Hebburn Town 2-2 Team Northumbria  
South Shields 2-4 Sunderland Ryhope Community Association  
West Auckland Town 0-1 Celtic Nation  
Whitley Bay 3-0 Norton and Stockton Ancients  
Wed, 19th December 2012
Bedlington Terriers 3-1 Marske United  
Billingham Synthonia 0-0 Dunston UTS  
Darlington 1883 0-0 Spennymoor Town  
Newton Aycliffe 1-3 Penrith  
Sat, 22nd December 2012
Billingham Synthonia 4-1 Marske United  
Durham City 4-0 Newcastle Benfield  
Wed, 26th December 2012
Ashington 3-3 Bedlington Terriers  
Billingham Town 1-3 Billingham Synthonia  
Bishop Auckland 3-1 Newton Aycliffe  
Consett 0-2 Durham City  
Norton and Stockton Ancients 2-4 Darlington 1883  
Spennymoor Town 2-0 Shildon  
Sunderland Ryhope Community Association 3-2 South Shields  
Sat, 29th December 2012
Billingham Synthonia 2-2 Ashington  
Durham City 3-1 Bedlington Terriers  
Wed, 2nd January 2013
Dunston UTS 5-2 West Auckland Town  
Sat, 5th January 2013
Ashington 1-1 Dunston UTS  
Billingham Town 2-1 Newcastle Benfield  
Bishop Auckland 3-4 West Auckland Town  
Celtic Nation 3-3 Team Northumbria  
Consett 1-3 Newton Aycliffe  
Hebburn Town 4-0 Billingham Synthonia  
Penrith 3-2 Durham City  
South Shields 0-3 Darlington 1883  
Spennymoor Town 0-0 Bedlington Terriers  
Sunderland Ryhope Community Association 3-3 Guisborough Town  
Tue, 8th January 2013
Penrith 2-2 Billingham Town  
South Shields 0-2 Ashington  
Sat, 12th January 2013
Bedlington Terriers 1-1 Dunston UTS  
Billingham Synthonia 0-1 Spennymoor Town  
Durham City 6-1 Billingham Town  
Guisborough Town 3-1 Celtic Nation  
Newcastle Benfield 0-2 Ashington  
Newton Aycliffe 2-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Penrith 3-2 South Shields  
Shildon 2-1 Bishop Auckland  
Team Northumbria 2-2 Norton and Stockton Ancients  
West Auckland Town 2-1 Marske United  
Whitley Bay 5-0 Hebburn Town  
Tue, 29th January 2013
Billingham Town 2-4 Ashington  
Sat, 2nd February 2013
Ashington 1-2 Whitley Bay  
Billingham Town 1-4 West Auckland Town  
Bishop Auckland 6-2 Penrith  
Celtic Nation 2-2 Consett  
Guisborough Town 2-4 Billingham Synthonia  
Hebburn Town 1-2 Newton Aycliffe  
Marske United 0-5 Darlington 1883  
Newcastle Benfield 1-0 Shildon  
Sunderland Ryhope Community Association 1-1 Durham City  
Team Northumbria 2-3 Bedlington Terriers  
Tue, 5th February 2013
Dunston UTS 1-1 Billingham Town  
Wed, 6th February 2013
Darlington 1883 1-0 Hebburn Town  
Newcastle Benfield 1-3 West Auckland Town  
Sat, 9th February 2013
Bedlington Terriers 1-1 Whitley Bay  
Bishop Auckland 4-2 South Shields  
Consett 2-0 Norton and Stockton Ancients  
Hebburn Town 1-7 Darlington 1883  
Newcastle Benfield 1-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Newton Aycliffe 1-2 Celtic Nation  
Penrith 1-2 Marske United  
Team Northumbria 0-0 Durham City  
West Auckland Town 2-2 Ashington  
Tue, 12th February 2013
Penrith 0-1 West Auckland Town  
Whitley Bay 2-2 Celtic Nation  
Wed, 13th February 2013
Guisborough Town 1-3 South Shields  
Fri, 15th February 2013
Spennymoor Town 1-3 Darlington 1883  
Sat, 16th February 2013
Ashington 1-2 Shildon  
Billingham Town 4-0 Team Northumbria  
Bishop Auckland 1-1 Consett  
Celtic Nation 2-1 Durham City  
Dunston UTS 0-2 Newton Aycliffe  
Hebburn Town 1-4 Penrith  
Marske United 1-2 South Shields  
Newcastle Benfield 4-4 Guisborough Town  
Norton and Stockton Ancients 1-3 Sunderland Ryhope Community Association  
West Auckland Town 2-1 Bedlington Terriers  
Whitley Bay 2-1 Billingham Synthonia  
Tue, 19th February 2013
Billingham Town 0-4 Marske United  
Wed, 20th February 2013
Darlington 1883 1-0 Penrith  
Guisborough Town 4-3 Hebburn Town  
Shildon 4-1 Consett  
Mon, 25th February 2013
Guisborough Town 1-1 Dunston UTS  
Penrith 0-1 Team Northumbria  
Tue, 26th February 2013
Billingham Synthonia 1-1 Consett  
Celtic Nation 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Durham City 2-3 Ashington  
Hebburn Town 0-3 West Auckland Town  
South Shields 0-2 Newcastle Benfield  
Whitley Bay 6-0 Billingham Town  
Wed, 27th February 2013
Bedlington Terriers 0-0 Newton Aycliffe  
Sat, 2nd March 2013
Ashington 1-2 Guisborough Town  
Bedlington Terriers 2-3 Sunderland Ryhope Community Association  
Billingham Town 3-2 Newton Aycliffe  
Bishop Auckland 1-2 Celtic Nation  
Dunston UTS 2-3 Penrith  
Hebburn Town 1-1 Consett  
Newcastle Benfield 0-4 Darlington 1883  
Norton and Stockton Ancients 0-3 Durham City  
South Shields 0-1 Billingham Synthonia  
Team Northumbria 3-2 Marske United  
West Auckland Town 3-2 Whitley Bay  
Mon, 4th March 2013
Penrith 6-0 Norton and Stockton Ancients  
Tue, 5th March 2013
Ashington 8-1 Billingham Town  
Celtic Nation 1-1 Newton Aycliffe  
Consett 0-1 Team Northumbria  
Dunston UTS 3-1 Hebburn Town  
South Shields 1-1 Durham City  
West Auckland Town 6-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Whitley Bay 0-2 Bishop Auckland  
Wed, 6th March 2013
Darlington 1883 6-1 Norton and Stockton Ancients  
Newcastle Benfield 2-0 Bedlington Terriers  
Thu, 7th March 2013
Spennymoor Town 2-2 Guisborough Town  
Sat, 9th March 2013
Billingham Synthonia 3-2 Team Northumbria  
Celtic Nation 1-1 Marske United  
Durham City 3-1 West Auckland Town  
Mon, 11th March 2013
Durham City 0-4 Whitley Bay  
Team Northumbria 0-2 Spennymoor Town  
Tue, 12th March 2013
Dunston UTS 4-0 Guisborough Town  
Hebburn Town 3-5 Ashington  
Penrith 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
South Shields 1-2 Consett  
West Auckland Town 4-2 Norton and Stockton Ancients  
Wed, 13th March 2013
Darlington 1883 4-0 Shildon  
Newton Aycliffe 0-1 Durham City  
Thu, 14th March 2013
Billingham Synthonia 2-2 West Auckland Town  
Guisborough Town 3-7 Billingham Town  
Norton and Stockton Ancients 1-4 Celtic Nation  
Spennymoor Town 1-0 South Shields  
Sat, 16th March 2013
Ashington 0-1 Darlington 1883  
Billingham Synthonia 1-1 Durham City  
Billingham Town 2-1 Penrith  
Dunston UTS 0-2 Consett  
Guisborough Town 3-2 Bishop Auckland  
Hebburn Town 4-3 Celtic Nation  
Marske United 1-0 Norton and Stockton Ancients  
Newcastle Benfield 0-0 South Shields  
Shildon 1-1 West Auckland Town  
Spennymoor Town 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Team Northumbria 2-2 Whitley Bay  
Wed, 20th March 2013
Billingham Synthonia 2-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Sat, 23rd March 2013
Bedlington Terriers 0-4 Darlington 1883  
Billingham Synthonia 0-1 Newton Aycliffe  
Dunston UTS 3-0 Marske United  
Norton and Stockton Ancients 1-0 Hebburn Town  
South Shields 3-2 Billingham Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-2 Celtic Nation  
Whitley Bay 0-3 Guisborough Town  
Mon, 25th March 2013
Bedlington Terriers 8-1 Shildon  
Wed, 27th March 2013
Bedlington Terriers 0-2 Billingham Town  
South Shields 0-4 Dunston UTS  
Sunderland Ryhope Community Association 1-0 Hebburn Town  
Thu, 28th March 2013
Team Northumbria 1-1 Ashington  
Fri, 29th March 2013
Norton and Stockton Ancients 1-0 Billingham Synthonia  
Whitley Bay 2-0 Newcastle Benfield  
Sat, 30th March 2013
Ashington 2-0 South Shields  
Billingham Town 1-0 Consett  
Darlington 1883 7-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Dunston UTS 1-0 Celtic Nation  
Guisborough Town 3-2 West Auckland Town  
Hebburn Town 0-0 Bishop Auckland  
Marske United 1-3 Durham City  
Penrith 1-4 Bedlington Terriers  
Mon, 1st April 2013
Billingham Synthonia 0-1 Billingham Town  
Guisborough Town 1-0 Marske United  
Norton and Stockton Ancients 1-1 Team Northumbria  
Spennymoor Town 3-1 Whitley Bay  
Tue, 2nd April 2013
Celtic Nation 0-1 Dunston UTS  
Durham City 1-0 Shildon  
Newcastle Benfield 0-1 Bishop Auckland  
Newton Aycliffe 2-3 South Shields  
Wed, 3rd April 2013
Bedlington Terriers 1-0 Guisborough Town  
Marske United 1-0 West Auckland Town  
Penrith 1-2 Consett  
Sunderland Ryhope Community Association 0-4 Darlington 1883  
Thu, 4th April 2013
Billingham Town 0-3 Spennymoor Town  
Bishop Auckland 1-3 Shildon  
Newton Aycliffe 0-3 Newcastle Benfield  
South Shields 2-1 Celtic Nation  
Whitley Bay 1-0 Dunston UTS  
Sat, 6th April 2013
Bedlington Terriers 1-2 South Shields  
Billingham Synthonia 1-0 Penrith  
Bishop Auckland 1-1 Spennymoor Town  
Celtic Nation 2-1 Newcastle Benfield  
Consett 2-2 Ashington  
Durham City 0-2 Team Northumbria  
Marske United 2-4 Hebburn Town  
Norton and Stockton Ancients 1-2 Dunston UTS  
Shildon 2-0 Guisborough Town  
West Auckland Town 4-2 Newton Aycliffe  
Whitley Bay 0-3 Darlington 1883  
Mon, 8th April 2013
Marske United 0-1 Guisborough Town  
Norton and Stockton Ancients 1-2 South Shields  
Team Northumbria 5-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Tue, 9th April 2013
Ashington 4-1 Celtic Nation  
Consett 3-4 West Auckland Town  
Durham City 2-0 Dunston UTS  
Hebburn Town 3-2 Shildon  
Newton Aycliffe 1-2 Spennymoor Town  
Penrith 5-0 Billingham Synthonia  
Wed, 10th April 2013
Bishop Auckland 2-0 Team Northumbria  
South Shields 3-2 Guisborough Town  
Thu, 11th April 2013
Celtic Nation 3-3 Penrith  
Marske United 1-5 Ashington  
Norton and Stockton Ancients 0-4 Consett  
Shildon 2-1 Billingham Synthonia  
Whitley Bay 2-3 Spennymoor Town  
Sat, 13th April 2013
Ashington 3-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Bedlington Terriers 1-3 Consett  
Billingham Town 0-0 Celtic Nation  
Darlington 1883 2-0 West Auckland Town  
Dunston UTS 1-1 Bishop Auckland  
Guisborough Town 1-1 Team Northumbria  
Hebburn Town 0-1 Durham City  
Newcastle Benfield 1-0 Norton and Stockton Ancients  
Newton Aycliffe 3-1 Shildon  
Penrith 2-2 Whitley Bay  
Spennymoor Town 1-0 Marske United  
Mon, 15th April 2013
Darlington 1883 1-0 Celtic Nation  
Guisborough Town 0-2 Consett  
Newcastle Benfield 2-4 Whitley Bay  
Newton Aycliffe 4-0 Bedlington Terriers  
Norton and Stockton Ancients 0-3 Marske United  
Tue, 16th April 2013
Shildon 3-2 Hebburn Town  
Team Northumbria 1-2 Penrith  
West Auckland Town 2-3 Spennymoor Town  
Wed, 17th April 2013
Celtic Nation 1-3 Whitley Bay  
Consett 3-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Darlington 1883 2-2 Bishop Auckland  
Dunston UTS 2-0 Billingham Synthonia  
Newton Aycliffe 2-1 Ashington  
Norton and Stockton Ancients 1-0 Bedlington Terriers  
Thu, 18th April 2013
Penrith 3-2 Spennymoor Town  
Shildon 1-1 Team Northumbria  
Sat, 20th April 2013
Bishop Auckland 3-0 Newcastle Benfield  
Celtic Nation 2-0 Ashington  
Consett 4-1 Billingham Synthonia  
Durham City 1-2 Guisborough Town  
Hebburn Town 0-4 Spennymoor Town  
Marske United 2-2 Penrith  
Norton and Stockton Ancients 3-3 Billingham Town  
Shildon 0-2 Darlington 1883  
Sunderland Ryhope Community Association 0-1 Dunston UTS  
West Auckland Town 0-1 Team Northumbria  
Whitley Bay 3-0 South Shields  
Mon, 22nd April 2013
Newton Aycliffe 4-0 Norton and Stockton Ancients  
Shildon 3-0 Bedlington Terriers  
Team Northumbria 1-3 Celtic Nation  
Tue, 23rd April 2013
Consett 1-1 South Shields  
Sunderland Ryhope Community Association 0-1 Whitley Bay  
West Auckland Town 2-2 Penrith  
Wed, 24th April 2013
Bedlington Terriers 5-2 Hebburn Town  
Celtic Nation 2-2 Bishop Auckland  
Guisborough Town 5-0 Norton and Stockton Ancients  
Thu, 25th April 2013
Consett 0-2 Penrith  
Newton Aycliffe 2-3 Whitley Bay  
Shildon 0-2 Dunston UTS  
Spennymoor Town 0-0 Ashington  
Sat, 27th April 2013
Ashington 4-1 Norton and Stockton Ancients  
Billingham Town 2-5 Bishop Auckland  
Celtic Nation 2-0 Bedlington Terriers  
Consett 1-0 Dunston UTS  
Darlington 1883 3-1 Team Northumbria  
Marske United 0-3 Whitley Bay  
Newton Aycliffe 3-1 Guisborough Town  
Penrith 2-2 Shildon  
South Shields 1-1 West Auckland Town  
Spennymoor Town 3-2 Durham City  
Sunderland Ryhope Community Association 1-3 Billingham Synthonia  
Mon, 29th April 2013
Celtic Nation 1-4 Billingham Synthonia  
Shildon 1-3 Billingham Town  
South Shields 0-2 Hebburn Town  
Spennymoor Town 0-1 Penrith  
Tue, 30th April 2013
Bishop Auckland 2-3 Durham City  
Wed, 1st May 2013
Darlington 1883 3-0 Guisborough Town  
Penrith 3-1 Newcastle Benfield  
Spennymoor Town 3-0 Hebburn Town  
West Auckland Town 0-0 Shildon  
Thu, 2nd May 2013
Norton and Stockton Ancients 0-2 Bishop Auckland  
Fri, 3rd May 2013
Penrith 3-4 Ashington  
Shildon 2-2 Celtic Nation  
Whitley Bay 0-2 Consett  
Mon, 6th May 2013
Bishop Auckland 2-1 Bedlington Terriers  
Consett 1-2 Marske United  
Norton and Stockton Ancients 0-1 Guisborough Town  
Shildon 1-1 Spennymoor Town  
Tue, 7th May 2013
Bishop Auckland 0-8 Billingham Synthonia  
Dunston UTS 1-0 Team Northumbria  
Sunderland Ryhope Community Association 2-0 Billingham Town  
Wed, 8th May 2013
Norton and Stockton Ancients 0-5 Ashington  
Whitley Bay 3-1 Shildon  
Fri, 10th May 2013
Marske United 2-2 Shildon  
Sat, 11th May 2013
Consett 2-2 Spennymoor Town  
Mon, 13th May 2013
Consett 1-2 Newcastle Benfield  
Dunston UTS 2-2 Spennymoor Town  
Team Northumbria 1-1 Shildon  
Wed, 15th May 2013
Bishop Auckland 2-1 Guisborough Town  
Celtic Nation 0-3 Spennymoor Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-3 Shildon  
Fri, 17th May 2013
Spennymoor Town 2-0 Newcastle Benfield