Search:
Advertisment
Results
Table
Yellow/Red Cards
Top Scorers
 

2013-2014 Season

Sat, 10th August 2013
Bedlington Terriers 3-1 Billingham Town  
Celtic Nation 1-1 Bishop Auckland  
Crook Town 2-2 Consett  
Durham City 1-1 Newcastle Benfield  
Hebburn Town 1-1 Guisborough Town  
Marske United 3-1 Morpeth Town  
Penrith 2-4 Newton Aycliffe  
Shildon 2-0 Team Northumbria  
Spennymoor Town 4-0 Ashington  
West Auckland Town 0-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Whitley Bay 1-5 Dunston UTS  
Tue, 13th August 2013
Ashington 1-1 Durham City  
Billingham Town 1-2 Celtic Nation  
Hebburn Town 2-3 Team Northumbria  
Marske United 3-1 Consett  
Sunderland Ryhope Community Association 2-0 Newcastle Benfield  
West Auckland Town 3-1 Spennymoor Town  
Whitley Bay 0-3 Bedlington Terriers  
Wed, 14th August 2013
Guisborough Town 2-2 Bishop Auckland  
Morpeth Town 1-6 Penrith  
Newton Aycliffe 4-0 Billingham Synthonia  
Shildon 0-2 Crook Town  
Sat, 17th August 2013
Celtic Nation 0-0 Bedlington Terriers  
Tue, 20th August 2013
Bedlington Terriers 1-0 Team Northumbria  
Celtic Nation 3-1 Guisborough Town  
Durham City 3-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Marske United 3-2 Whitley Bay  
Penrith 5-1 Billingham Town  
Wed, 21st August 2013
Billingham Synthonia 2-0 Consett  
Crook Town 4-3 Dunston UTS  
Newcastle Benfield 0-3 Shildon  
Newton Aycliffe 1-1 Morpeth Town  
Sat, 24th August 2013
Ashington 3-1 Hebburn Town  
Billingham Town 2-3 Marske United  
Bishop Auckland 4-2 Penrith  
Crook Town 3-0 Whitley Bay  
Dunston UTS 4-1 Team Northumbria  
Durham City 4-1 Newton Aycliffe  
Guisborough Town 3-0 Bedlington Terriers  
Morpeth Town 5-2 Billingham Synthonia  
Newcastle Benfield 1-2 Consett  
Shildon 0-0 West Auckland Town  
Sunderland Ryhope Community Association 1-1 Spennymoor Town  
Mon, 26th August 2013
Bedlington Terriers 0-3 Ashington  
Newton Aycliffe 0-0 Bishop Auckland  
Spennymoor Town 4-2 Shildon  
Team Northumbria 2-1 Crook Town  
Tue, 27th August 2013
Hebburn Town 0-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Penrith 2-2 Celtic Nation  
West Auckland Town 5-3 Dunston UTS  
Wed, 28th August 2013
Guisborough Town 2-5 Consett  
Sat, 31st August 2013
Billingham Town 0-5 Whitley Bay  
Celtic Nation 1-0 Newcastle Benfield  
Sunderland Ryhope Community Association 1-3 Bedlington Terriers  
Mon, 2nd September 2013
Team Northumbria 0-2 Marske United  
Tue, 3rd September 2013
Ashington 4-0 Celtic Nation  
Sunderland Ryhope Community Association 0-4 Bishop Auckland  
Wed, 4th September 2013
Dunston UTS 2-2 Newcastle Benfield  
Fri, 6th September 2013
Bedlington Terriers 0-2 Shildon  
Sat, 7th September 2013
Celtic Nation 4-4 Consett  
Morpeth Town 7-2 Team Northumbria  
Spennymoor Town 5-0 Crook Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-1 Dunston UTS  
West Auckland Town 2-1 Ashington  
Whitley Bay 4-1 Bishop Auckland  
Mon, 9th September 2013
Bishop Auckland 2-3 Shildon  
Tue, 10th September 2013
Billingham Town 0-4 Consett  
Celtic Nation 1-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Durham City 1-1 Dunston UTS  
Marske United 2-2 West Auckland Town  
Penrith 3-0 Ashington  
Whitley Bay 2-0 Morpeth Town  
Wed, 11th September 2013
Bedlington Terriers 1-2 Spennymoor Town  
Billingham Synthonia 3-0 Team Northumbria  
Newcastle Benfield 6-1 Crook Town  
Newton Aycliffe 4-3 Guisborough Town  
Sat, 14th September 2013
Billingham Town 1-8 Ashington  
Celtic Nation 3-0 Whitley Bay  
Dunston UTS 2-2 Bedlington Terriers  
Durham City 3-4 Consett  
Newcastle Benfield 4-2 Newton Aycliffe  
Shildon 6-0 Hebburn Town  
Sunderland Ryhope Community Association 2-4 Billingham Synthonia  
Tue, 17th September 2013
Durham City 1-0 Whitley Bay  
Wed, 18th September 2013
Newcastle Benfield 4-0 Team Northumbria  
Fri, 20th September 2013
Hebburn Town 1-2 Bedlington Terriers  
Sat, 21st September 2013
Ashington 2-1 Whitley Bay  
Celtic Nation 3-0 Newton Aycliffe  
Spennymoor Town 2-0 Dunston UTS  
West Auckland Town 1-1 Shildon  
Tue, 24th September 2013
Celtic Nation 1-0 Dunston UTS  
Marske United 2-1 Hebburn Town  
Penrith 0-3 Shildon  
West Auckland Town 3-2 Morpeth Town  
Wed, 25th September 2013
Billingham Synthonia 1-3 Spennymoor Town  
Crook Town 1-2 Durham City  
Newton Aycliffe 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Sat, 28th September 2013
Ashington 3-1 Billingham Town  
Bedlington Terriers 3-4 Crook Town  
Billingham Synthonia 1-5 Shildon  
Dunston UTS 1-2 Bishop Auckland  
Hebburn Town 1-3 Newcastle Benfield  
Newton Aycliffe 1-1 Consett  
Spennymoor Town 2-2 Durham City  
Sunderland Ryhope Community Association 0-0 Morpeth Town  
Team Northumbria 0-2 Celtic Nation  
Tue, 1st October 2013
Ashington 4-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Billingham Town 0-2 West Auckland Town  
Hebburn Town 0-2 Billingham Synthonia  
Wed, 2nd October 2013
Bedlington Terriers 1-1 Marske United  
Morpeth Town 1-4 Spennymoor Town  
Sat, 5th October 2013
Bedlington Terriers 0-7 Newcastle Benfield  
Billingham Town 2-4 Sunderland Ryhope Community Association  
Bishop Auckland 1-1 Spennymoor Town  
Celtic Nation 1-2 West Auckland Town  
Crook Town 1-4 Marske United  
Dunston UTS 0-0 Billingham Synthonia  
Durham City 9-3 Hebburn Town  
Guisborough Town 1-1 Ashington  
Morpeth Town 0-4 Shildon  
Newton Aycliffe 3-1 Whitley Bay  
Penrith 2-2 Team Northumbria  
Tue, 8th October 2013
Billingham Town 1-3 Guisborough Town  
Bishop Auckland 0-0 Durham City  
Penrith 1-0 Crook Town  
Spennymoor Town 1-0 Hebburn Town  
Whitley Bay 5-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Wed, 9th October 2013
Billingham Synthonia 4-0 Bedlington Terriers  
Newton Aycliffe 0-3 Dunston UTS  
Shildon 4-2 Consett  
Sat, 12th October 2013
Bedlington Terriers 3-2 Durham City  
Billingham Synthonia 6-1 Crook Town  
Dunston UTS 5-0 Morpeth Town  
Hebburn Town 1-1 Bishop Auckland  
Newcastle Benfield 2-0 Ashington  
Shildon 7-0 Billingham Town  
Spennymoor Town 3-0 Celtic Nation  
Team Northumbria 4-1 Newton Aycliffe  
Whitley Bay 2-0 Consett  
Mon, 14th October 2013
Team Northumbria 0-2 Durham City  
Tue, 15th October 2013
Billingham Town 1-6 Newton Aycliffe  
Bishop Auckland 3-2 Consett  
Hebburn Town 0-5 Dunston UTS  
Marske United 0-1 Ashington  
Whitley Bay 0-1 Billingham Synthonia  
Wed, 16th October 2013
Guisborough Town 2-2 Morpeth Town  
Newcastle Benfield 2-2 Spennymoor Town  
Shildon 1-1 Celtic Nation  
Sat, 19th October 2013
Ashington 4-0 Newton Aycliffe  
Billingham Town 1-2 Dunston UTS  
Bishop Auckland 3-1 Bedlington Terriers  
Shildon 2-3 Durham City  
Spennymoor Town 3-1 Whitley Bay  
Team Northumbria 2-5 Consett  
Tue, 22nd October 2013
Billingham Synthonia 2-1 Ashington  
Billingham Town 2-1 Hebburn Town  
Durham City 0-1 Celtic Nation  
Sunderland Ryhope Community Association 3-0 Team Northumbria  
Wed, 23rd October 2013
Morpeth Town 1-1 Bedlington Terriers  
Shildon 1-1 Whitley Bay  
Fri, 25th October 2013
Shildon 2-3 Ashington  
Spennymoor Town 5-0 Newton Aycliffe  
Sat, 26th October 2013
Bedlington Terriers 1-4 Celtic Nation  
Billingham Synthonia 1-1 Durham City  
Bishop Auckland 1-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Crook Town 6-1 Billingham Town  
Dunston UTS 2-0 Guisborough Town  
Hebburn Town 0-2 Penrith  
Newcastle Benfield 2-1 Morpeth Town  
Team Northumbria 3-4 Whitley Bay  
West Auckland Town 2-0 Consett  
Wed, 30th October 2013
Guisborough Town 5-1 Billingham Town  
Sat, 2nd November 2013
Bishop Auckland 4-0 Billingham Synthonia  
Celtic Nation 5-0 Marske United  
Dunston UTS 1-1 Ashington  
Guisborough Town 4-2 Crook Town  
Morpeth Town 2-1 Durham City  
Newton Aycliffe 3-1 Hebburn Town  
Penrith 2-2 Bedlington Terriers  
Sunderland Ryhope Community Association 1-2 Shildon  
Team Northumbria 2-1 Newcastle Benfield  
Whitley Bay 0-2 West Auckland Town  
Tue, 5th November 2013
Bishop Auckland 3-0 Team Northumbria  
West Auckland Town 3-2 Guisborough Town  
Wed, 6th November 2013
Crook Town 3-1 Hebburn Town  
Marske United 1-2 Shildon  
Morpeth Town 3-5 Consett  
Newcastle Benfield 5-1 Billingham Synthonia  
Fri, 8th November 2013
Bishop Auckland 2-1 Morpeth Town  247
Sat, 9th November 2013
Bedlington Terriers 2-3 Newton Aycliffe  
Crook Town 2-1 Ashington  
Dunston UTS 1-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Durham City 5-0 Billingham Town  
Hebburn Town 0-4 Consett  
Marske United 1-3 Penrith  
Newcastle Benfield 1-2 Guisborough Town  
Shildon 6-2 Billingham Synthonia  
West Auckland Town 2-2 Team Northumbria  
Whitley Bay 1-0 Spennymoor Town  
Tue, 12th November 2013
Hebburn Town 3-5 Durham City  
Spennymoor Town 4-1 Marske United  
Sunderland Ryhope Community Association 4-1 Consett  
West Auckland Town 2-0 Penrith  
Wed, 13th November 2013
Crook Town 1-4 Celtic Nation  
Guisborough Town 2-0 Team Northumbria  
Morpeth Town 0-3 Ashington  
Newcastle Benfield 2-2 Bishop Auckland  
Shildon 3-0 Newton Aycliffe  
Sat, 16th November 2013
Bedlington Terriers 0-1 Consett  
Bishop Auckland 6-0 Billingham Town  
Celtic Nation 2-0 Hebburn Town  
Guisborough Town 1-1 Durham City  
Team Northumbria 1-2 Penrith  
Tue, 19th November 2013
Hebburn Town 1-4 Morpeth Town  
Marske United 3-1 Dunston UTS  
Penrith 3-1 Durham City  
Sunderland Ryhope Community Association 0-3 Guisborough Town  
West Auckland Town 2-1 Billingham Synthonia  
Fri, 22nd November 2013
Bishop Auckland 1-2 Guisborough Town  
Crook Town 4-2 Shildon  
Sat, 23rd November 2013
Bedlington Terriers 0-3 Whitley Bay  
Billingham Synthonia 3-2 Newton Aycliffe  
Celtic Nation 11-0 Billingham Town  
Durham City 2-3 Ashington  
Newcastle Benfield 2-2 Sunderland Ryhope Community Association  
Penrith 3-4 Morpeth Town  
Spennymoor Town 1-1 West Auckland Town  
Team Northumbria 1-1 Hebburn Town  
Fri, 29th November 2013
Consett 2-1 Spennymoor Town  
Sat, 30th November 2013
Ashington 1-2 Bishop Auckland  
Billingham Town 4-5 Penrith  
Dunston UTS 3-2 Crook Town  
Guisborough Town 2-3 Celtic Nation  
Morpeth Town 2-1 Newton Aycliffe  
Shildon 1-0 Newcastle Benfield  
Sunderland Ryhope Community Association 0-0 Durham City  
Team Northumbria 1-1 Bedlington Terriers  
West Auckland Town 1-2 Hebburn Town  
Whitley Bay 5-0 Marske United  
Tue, 3rd December 2013
Billingham Synthonia 1-5 Celtic Nation  
Durham City 4-1 Marske United  
Hebburn Town 0-2 West Auckland Town  
Wed, 4th December 2013
Morpeth Town 9-0 Billingham Town  
Newton Aycliffe 4-2 Newcastle Benfield  
Fri, 6th December 2013
Consett 10-2 Bedlington Terriers  
Sat, 7th December 2013
Bishop Auckland 1-0 Celtic Nation  
Durham City 2-3 Shildon  
Marske United 5-1 Team Northumbria  
Newton Aycliffe 3-0 Billingham Town  
Penrith 1-2 Guisborough Town  
Sunderland Ryhope Community Association 1-2 Crook Town  
Tue, 10th December 2013
Ashington 3-0 Newcastle Benfield  
Marske United 3-2 Sunderland Ryhope Community Association  
West Auckland Town 1-0 Bishop Auckland  
Whitley Bay 6-0 Hebburn Town  
Wed, 11th December 2013
Dunston UTS 1-1 Consett  
Guisborough Town 2-1 Billingham Synthonia  
Morpeth Town 0-1 Celtic Nation  
Fri, 13th December 2013
Shildon 4-0 Bishop Auckland  
Sat, 14th December 2013
Ashington 2-1 Penrith  
Consett 8-0 Billingham Town  
Crook Town 3-0 Newcastle Benfield  
Dunston UTS 2-0 Durham City  
Guisborough Town 3-1 Newton Aycliffe  
Morpeth Town 2-0 Whitley Bay  
Spennymoor Town 5-1 Bedlington Terriers  
Sunderland Ryhope Community Association 0-3 Celtic Nation  
Team Northumbria 2-1 Billingham Synthonia  
West Auckland Town 3-1 Marske United  
Tue, 17th December 2013
Bishop Auckland 0-2 Ashington  
Consett 4-3 Billingham Synthonia  
West Auckland Town 1-1 Bedlington Terriers  
Whitley Bay 2-0 Penrith  
Wed, 18th December 2013
Newton Aycliffe 3-2 Marske United  
Sat, 21st December 2013
Bedlington Terriers 2-1 Hebburn Town  
Billingham Synthonia 0-2 West Auckland Town  
Consett 1-5 Guisborough Town  
Durham City 1-0 Crook Town  
Marske United 0-1 Spennymoor Town  
Newton Aycliffe 3-4 Ashington  
Team Northumbria 3-1 Morpeth Town  
Whitley Bay 5-1 Billingham Town  
Thu, 26th December 2013
Billingham Synthonia 4-0 Billingham Town  
Guisborough Town 1-0 Marske United  
Sat, 28th December 2013
Billingham Town 0-2 Team Northumbria  
Consett 3-2 Ashington  
Crook Town 3-1 Bishop Auckland  
Dunston UTS 1-1 Celtic Nation  
Guisborough Town 3-1 Whitley Bay  
Hebburn Town 1-0 Marske United  
Shildon 1-0 Penrith  
Spennymoor Town 3-1 Billingham Synthonia  
Sunderland Ryhope Community Association 0-4 Newton Aycliffe  
Sat, 4th January 2014
Billingham Synthonia 5-1 Hebburn Town  
Celtic Nation 4-0 Crook Town  
Consett 3-4 Sunderland Ryhope Community Association  
Marske United 1-1 Bedlington Terriers  
Spennymoor Town 1-1 Morpeth Town  
Team Northumbria 2-2 Guisborough Town  
West Auckland Town 6-0 Billingham Town  
Whitley Bay 1-0 Ashington  
Tue, 7th January 2014
Billingham Town 0-9 Newcastle Benfield  
Wed, 8th January 2014
Dunston UTS 2-0 Marske United  
Guisborough Town 4-3 Penrith  
Sat, 11th January 2014
Ashington 4-1 Team Northumbria  
Bedlington Terriers 0-1 Billingham Synthonia  
Billingham Town 0-7 Spennymoor Town  
Consett 0-2 Shildon  
Crook Town 1-2 Penrith  
Durham City 0-2 Bishop Auckland  
Guisborough Town 3-4 West Auckland Town  
Marske United 5-1 Newton Aycliffe  
Morpeth Town 4-0 Hebburn Town  
Newcastle Benfield 3-1 Celtic Nation  
Sunderland Ryhope Community Association 2-1 Whitley Bay  
Mon, 13th January 2014
Team Northumbria 5-0 Billingham Town  
Sat, 18th January 2014
Billingham Synthonia 3-3 Marske United  
Celtic Nation 0-0 Durham City  
Hebburn Town 0-0 Billingham Town  
Newton Aycliffe 3-3 Crook Town  
Whitley Bay 1-2 Shildon  
Tue, 21st January 2014
Ashington 5-1 West Auckland Town  
Consett 1-2 Morpeth Town  
Wed, 22nd January 2014
Billingham Synthonia 6-2 Whitley Bay  
Sat, 25th January 2014
Ashington 2-3 Spennymoor Town  
Billingham Town 0-5 Bedlington Terriers  
Consett 4-3 Crook Town  
Durham City 3-2 Penrith  
Guisborough Town 3-0 Hebburn Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-2 West Auckland Town  
Sat, 1st February 2014
Billingham Synthonia 2-1 Morpeth Town  
Celtic Nation 4-3 Shildon  
Consett 1-1 Newcastle Benfield  
Tue, 4th February 2014
Consett 2-2 Penrith  
Sat, 8th February 2014
Ashington 0-1 Bedlington Terriers  
Celtic Nation 3-0 Penrith  
Crook Town 2-2 Team Northumbria  
Durham City 2-1 Guisborough Town  
Newcastle Benfield 3-2 Whitley Bay  
Shildon 1-1 Spennymoor Town  
Sat, 15th February 2014
Billingham Synthonia 1-3 Guisborough Town  
Billingham Town 1-4 Crook Town  
Consett 3-0 Bishop Auckland  
Tue, 18th February 2014
Consett 7-1 Marske United  
Sunderland Ryhope Community Association 5-3 Hebburn Town  
Wed, 19th February 2014
Newton Aycliffe 3-3 Penrith  
Fri, 21st February 2014
Shildon 3-0 Bedlington Terriers  
Sat, 22nd February 2014
Ashington 3-1 Billingham Synthonia  
Bishop Auckland 1-2 Whitley Bay  
Consett 1-2 Celtic Nation  
Crook Town 3-3 Newton Aycliffe  
Durham City 2-0 Team Northumbria  
Marske United 0-0 Billingham Town  
Mon, 24th February 2014
Team Northumbria 3-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Tue, 25th February 2014
Celtic Nation 2-0 Ashington  
Wed, 26th February 2014
Bedlington Terriers 1-0 Morpeth Town  
Newcastle Benfield 2-2 Penrith  
Newton Aycliffe 1-5 Durham City  
Sat, 1st March 2014
Ashington 0-0 Morpeth Town  
Bedlington Terriers 1-2 Dunston UTS  
Billingham Synthonia 1-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Consett 4-1 Newton Aycliffe  
Hebburn Town 2-2 Crook Town  
Marske United 0-4 Guisborough Town  
Spennymoor Town 1-0 Newcastle Benfield  
Team Northumbria 1-1 Bishop Auckland  
West Auckland Town 1-1 Durham City  
Mon, 3rd March 2014
Team Northumbria 0-4 Spennymoor Town  
Tue, 4th March 2014
Billingham Town 1-0 Morpeth Town  
Bishop Auckland 0-2 Newton Aycliffe  
Celtic Nation 1-1 Billingham Synthonia  
Hebburn Town 1-2 Ashington  
Sunderland Ryhope Community Association 2-0 Marske United  
Whitley Bay 1-1 Crook Town  
Sat, 8th March 2014
Ashington 1-1 Consett  
Billingham Town 2-6 Bishop Auckland  
Celtic Nation 2-1 Team Northumbria  
Crook Town 2-2 Bedlington Terriers  
Durham City 1-3 Spennymoor Town  
Hebburn Town 0-0 Shildon  
Marske United 0-2 Billingham Synthonia  
Morpeth Town 5-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Penrith 2-3 Whitley Bay  
Mon, 10th March 2014
Team Northumbria 2-4 Shildon  
Tue, 11th March 2014
Ashington 0-2 Marske United  
Hebburn Town 1-3 Spennymoor Town  
Penrith 4-2 Bishop Auckland  
Wed, 12th March 2014
Dunston UTS 4-0 Newton Aycliffe  
Morpeth Town 0-1 Guisborough Town  
Newcastle Benfield 1-1 Durham City  
Sat, 15th March 2014
Ashington 0-4 Guisborough Town  
Billingham Synthonia 1-3 Dunston UTS  
Marske United 3-2 Crook Town  
Newcastle Benfield 3-0 Bedlington Terriers  
Penrith 2-0 Consett  
Shildon 1-1 Morpeth Town  
Spennymoor Town 1-1 Bishop Auckland  
Sunderland Ryhope Community Association 3-1 Billingham Town  
West Auckland Town 2-2 Celtic Nation  
Whitley Bay 3-1 Newton Aycliffe  
Tue, 18th March 2014
Durham City 1-1 West Auckland Town  
Spennymoor Town 10-0 Billingham Town  
Sunderland Ryhope Community Association 0-1 Penrith  
Wed, 19th March 2014
Morpeth Town 3-1 Crook Town  
Newcastle Benfield 0-1 Hebburn Town  
Newton Aycliffe 0-2 Celtic Nation  
Shildon 1-0 Dunston UTS  
Sat, 22nd March 2014
Billingham Town 0-8 Shildon  
Bishop Auckland 1-1 Hebburn Town  
Celtic Nation 3-3 Spennymoor Town  
Consett 2-2 Whitley Bay  
Crook Town 1-0 Billingham Synthonia  
Durham City 6-1 Bedlington Terriers  
Guisborough Town 2-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Morpeth Town 0-2 Dunston UTS  
Newcastle Benfield 4-0 Marske United  
Newton Aycliffe 1-2 Team Northumbria  
Wed, 26th March 2014
Penrith 1-3 Billingham Synthonia  
Thu, 27th March 2014
Newcastle Benfield 0-0 Dunston UTS  
Sat, 29th March 2014
Bedlington Terriers 0-3 Bishop Auckland  
Billingham Synthonia 2-1 Newcastle Benfield  
Consett 4-1 Team Northumbria  
Crook Town 2-0 Morpeth Town  
Dunston UTS 6-0 Billingham Town  
Guisborough Town 0-0 Shildon  
Hebburn Town 0-6 Celtic Nation  
Marske United 0-0 Durham City  
Spennymoor Town 4-0 Penrith  
Sunderland Ryhope Community Association 1-2 Ashington  
Mon, 31st March 2014
Team Northumbria 3-5 Dunston UTS  
Wed, 2nd April 2014
Bedlington Terriers 0-3 Guisborough Town  
Crook Town 0-4 Spennymoor Town  
Dunston UTS 0-5 Whitley Bay  
Thu, 3rd April 2014
Penrith 2-0 Newcastle Benfield  
Fri, 4th April 2014
Ashington 0-2 Shildon  
Newton Aycliffe 0-1 Spennymoor Town  
Sat, 5th April 2014
Bedlington Terriers 2-4 Sunderland Ryhope Community Association  
Durham City 0-2 Billingham Synthonia  
Guisborough Town 1-2 Dunston UTS  
Marske United 1-1 Bishop Auckland  
Morpeth Town 1-1 Newcastle Benfield  
Penrith 4-3 Hebburn Town  
Whitley Bay 3-1 Team Northumbria  
Mon, 7th April 2014
Crook Town 4-5 West Auckland Town  
Tue, 8th April 2014
Consett 0-0 Dunston UTS  
Morpeth Town 3-1 West Auckland Town  
Penrith 2-2 Spennymoor Town  
Wed, 9th April 2014
Shildon 2-3 Guisborough Town  
West Auckland Town 3-0 Newton Aycliffe  
Thu, 10th April 2014
Bishop Auckland 0-0 Newcastle Benfield  
Dunston UTS 5-2 Penrith  
Team Northumbria 1-3 Ashington  
Sat, 12th April 2014
Ashington 4-0 Dunston UTS  
Bedlington Terriers 0-0 Penrith  
Billingham Synthonia 0-3 Bishop Auckland  
Crook Town 3-2 Guisborough Town  
Durham City 1-1 Morpeth Town  
Hebburn Town 5-2 Newton Aycliffe  
Marske United 0-4 Celtic Nation  
Newcastle Benfield 5-0 Billingham Town  
Shildon 4-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Spennymoor Town 1-0 Consett  
West Auckland Town 1-1 Whitley Bay  
Mon, 14th April 2014
Dunston UTS 0-2 Spennymoor Town  
Newcastle Benfield 0-0 West Auckland Town  
Shildon 2-1 Marske United  
Tue, 15th April 2014
Billingham Town 0-3 Durham City  
Consett 3-0 Hebburn Town  
Penrith 5-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Whitley Bay 0-3 Celtic Nation  
Wed, 16th April 2014
Bishop Auckland 0-0 Marske United  
Guisborough Town 2-1 Newcastle Benfield  
West Auckland Town 1-1 Crook Town  
Thu, 17th April 2014
Dunston UTS 2-0 Hebburn Town  
Fri, 18th April 2014
Ashington 7-3 Crook Town  
Whitley Bay 2-1 Newcastle Benfield  
Sat, 19th April 2014
Dunston UTS 1-1 West Auckland Town  
Morpeth Town 0-0 Bishop Auckland  
Newton Aycliffe 1-2 Bedlington Terriers  
Penrith 2-2 Marske United  
Sun, 20th April 2014
Consett 0-1 Durham City  
Mon, 21st April 2014
Billingham Town 0-3 Billingham Synthonia  
Bishop Auckland 8-1 Crook Town  
Newton Aycliffe 1-1 Shildon  
Spennymoor Town 4-1 Team Northumbria  
West Auckland Town 1-1 Newcastle Benfield  
Tue, 22nd April 2014
Penrith 0-0 Dunston UTS  
Wed, 23rd April 2014
Bedlington Terriers 0-2 West Auckland Town  
Morpeth Town 1-2 Marske United  
Whitley Bay 1-2 Guisborough Town  
Fri, 25th April 2014
Hebburn Town 2-6 Whitley Bay  
Sat, 26th April 2014
Billingham Synthonia 5-0 Penrith  
Celtic Nation 3-0 Morpeth Town  
Crook Town 3-1 Sunderland Ryhope Community Association  
Dunston UTS 1-1 Shildon  
Marske United 2-2 Newcastle Benfield  
Newton Aycliffe 4-1 West Auckland Town  
Spennymoor Town 1-0 Guisborough Town  
Mon, 28th April 2014
Team Northumbria 0-3 West Auckland Town  
Tue, 29th April 2014
Bishop Auckland 2-0 Dunston UTS  
Penrith 4-1 West Auckland Town  
Spennymoor Town 3-0 Sunderland Ryhope Community Association  
Whitley Bay 4-1 Durham City  
Wed, 30th April 2014
Consett 2-5 West Auckland Town  
Fri, 2nd May 2014
Bishop Auckland 4-0 West Auckland Town  
Sat, 3rd May 2014
Guisborough Town 3-0 Spennymoor Town